Sportovní kurzy

Rekreační centrum Pohoda svou polohou a vybaveností nabízí ideální podmínky pro pořádání sportovních soustředění v průběhu celého roku. Každé roční období má pro sportovce své kouzlo.

Na jaře je to probouzející se příroda s každodenní změnou barev bukových porostů, svěží vzduch a rozkvétající karpatské louky s pověstnými orchidejemi, zanechají kousek tohoto krásna v každém z nás, dokonce i v tom nejotrlejším sportovci.

V letních měsících příroda přináší příjemné klima ve stínu bukových lesů a chladných potoků. Nedaleké koupaliště v obci Štítná nad Vláří s plážovým volejbalovým hřištěm a průzračnou vodou napomůže ke zpestření tréninkového procesu regenerací.

Podzimní měsíce mají své kouzlo v pestrobarevné paletě vadnoucích listů, v příjemně chladivém vzduchu a tajemným troubením jelenů.

Zima může mít u nás dva rozměry. V každém z těchto rozměrů se ale dá u nás najít kvalitně zázemí pro tréninkovou přípravu. Pro obecnou vytrvalost jsou zdejší lesy se zpevněnými cestami mimo civilizaci a bez aut ideálním tréninkovým prostředkem. Ty kolektivy, které vytrvalosti moc nedávají, mají možnost potrénovat přímo v areálu na přilehlé 200m pilinové dráze a na jiných sportovištích přímo v areálu.

Co Vám pro váš kvalitní trénink můžeme nabídnout

Ubytování s plnou penzí od 340,-/osoba

Víceúčelové hřiště s umělou trávou (20 x 34 m)

Pilinovou 200 m dráhu

Hřiště na plážový volejbal

Travnaté hřiště 30 x 60 m

Zastřešené prostory pro sportování při nepřízni počasí

Velká společenská místnost se stoly na stolní tenis

Sociální zázemí

V blízkém okolí

Krytý bazén sauna v Brumově Bylnici (7 km)

Tělocvična v Brumově – Bylnici

Tartanový ovál (200 m) s atletickým zázemím

Lyžařské svahy Štítná nad Vláří (7 km), Sidonie /SR/ (3 km), Kaňur /SR/ (15 km), Čičmany /SR/ (30 km)

Jsme schopni zajistit

Dopravu autobusem

Pronájem bazénu, tělocvičny, tartanového oválu aj.